• 0538 842 52 54
  • corlucilingir.com.tr@gmail.com

Antika Anahtar ve Kilit Tamiri

Antika Anahtar ve Kilit Tamiri

Anne babalarınızdan, dedelerinizden kalan hatıra olarak sakladığınız kilit ve anahtar sistemine sahip eşyalar zamanla eskimekte, paslanmakta ve bozulmaktadır. Veya ortada herhangi bir anahtar bile bulunmamaktadır. Böyle durumlarda Anne babalarınızdan, dedelerinizden kalan hatıra olarak sakladığınız kilit ve anahtar sistemine sahip eşyalar zamanla eskimekte, paslanmakta ve bozulmaktadır. Veya ortada herhangi bir anahtar bile bulunmamaktadır. Böyle durumlarda Çorlu Çilingir kilitli eşyalarınızı, kapılarınızı açarak orjinaline uygun bir şekilde tamiratını yapar. Antika anahtarlarınızı orijinal uygun bir şekilde kopyalar.

Antika anahtarlarınızı ve kilitlerinizi, tamir, kopyalama ve bakım işlemlerini Çorlu Çilingire güvenle yaptırabilirsiniz. Çorlu Çilingir  7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile çorlu’nun bütün mahllerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

 

 kilitli eşyalarınızı, kapılarınızı açarak orjinaline uygun bir şekilde tamiratını yapar. Antika anahtarlarınızı orijinal uygun bir şekilde kopyalar.

Antika anahtarlarınızı ve kilitlerinizi, tamir, kopyalama ve bakım işlemlerini çorlu çilingire güvenle yaptırabilirsiniz. çorlu çilingir  7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile çorlu’nun bütün mahllerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

 

Copyright © 2015 Çorlu Çilingir Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık